הדרכת הנקה - ויטל
הדרכת הנקה, עיסוי תינוקות, ליווי התפתחותי
61
rtl,page,page-id-61,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

הדרכת הנקה

מפגש הנקה קבוצתי

בניגוד למצופה הנקה זה נושא די טעון ומורכב בימינו. היינו מצפים שזה יסתכם ב אמא- תינוק- אוכל אבל כנראה שהיום במרוץ החיים, בתרבות שמצפה מאתנו לא לעצור לרגע (גם אחרי לידה) דברים מסתבכים, סדר העדיפויות משתנה ולא ברור כיצד ניתן לשלב שם הנקה.

אני כאן כדי לעשות קצת סדר, להראות שזה הרבה יותר פשוט ממה שנראה לנו לפעמים, לתמוך גם אם ישנם קשיים שלא מאפשרים את ההנקה או שבחרת שלא להניק (גם את זה צריך לעשות נכון) ולשבור מיתוסים שרצים בין אמהות בכל הנוגע להנקה. חשוב לי לעזור לך לעשות את מה שאת רוצה ומה שאת מרגישה שנכון עבורך ועבור תינוקך.

הסוגיות, התהיות, הקשיים שמתעוררים סביב הנקה ובכלל תזונת התינוק לא תמיד מצריכים ייעוץ פרטי (למרות שזה דבר מבורך ורצוי בהרבה מקרים). המטרה שלי היא לתת לכן בית לבעיות הקטנות והגדולות כאחד, לשיח האמהי שיכול להתעורר רק בקבוצה, מקום לנוח ולהתפנק בו מקום בו תרגישו שאתן במרכז.

במסגרת המפגשים יינתנו כלים הקשורים להנקה (כגון שינוי מנחי הנקה ותיקון חיבור) ונדון בסוגיות הקשורות לתינוק כמו חזרה לעבודה, מעבר למוצקים, שינה, כאבי בטן ועוד.

הכנה להנקה

כמעט בכל תחום חדש אליו אנחנו נחשפים ידע והכנה מוקדמת עוזרים לנו להתחיל ברגל ימין, כך גם בהנקה. בעבר בתרבות השבטית, כשהדודה או הסבתא לא עזבו לרגע את היולדת ושהיולדת לא הורשתה לעזוב את תינוקה ולצאת ממיטתם באמת לא היה צורך בהכנות מיוחדות. היום, כשרגע אחרי רובנו נשארות לבד עם התינוק בבית (אחרי שהיינו עסוקות בלארח אורחים בבית החולים) מתעוררים המון קשיים בכל הקשור להנקה. מרבית מהקשיים ניתנים למניעה אם רק היינו יודעות מראש כיצד הכי נכון, עבור התינוק ועבור הגוף שלנו, להתנהל בימים הראשונים שלאחר הלידה.

אם את מתכוונת להניק או לפחות שוקלת את זה המפגש הזה הוא בשבילך. מפגש תומך ומעשיר ממנו תצאי עם המון כלים וטיפים לתחילת הדרך.

מפגשי הדרכת ההנקה מתקיימים בשעות הערב או בימי שישי מתוך הבנה שמרביתכן עדיין עובדות בהריון ועל מנת שגם השותף שלנו למסע יוכל להצטרף ושנוכל להפוך את ההנקה לחוויה משותפת.

כאן בשבילך

שם מלא

דוא"ל:

טלפון:

רח' חוחית 2/2 , כפר סבא

vital@vital-baby.co.il

054-2443550