צעצועי התפתחות מומלצים- המדריך לקנייה נבונה - ויטל
הדרכת הנקה, עיסוי תינוקות, ליווי התפתחותי
631
rtl,single,single-post,postid-631,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
צעצועי התפתחות מומלצים

צעצועי התפתחות מומלצים- המדריך לקנייה נבונה

רגע אחרי שהפכתי לאמא, או יותר נכון- רגע אחרי שגיליתי את שני הפסים בבדיקה, הרגשתי שהכל נחת עלי בבת אחת.
רשימות על גבי רשימות של קניות של צעצועי התפתחות מומלצים החלו לנחות לתיבת המייל שלי ואני, הריונית מתחילה מה אני כבר מבינה, רצתי הישר אל החנות הקרובה. תוויות כמו “מעודד התפתחות” הוצמדו כמעט לכל פריט, הכל היה נשמע חשוב והכרחי ומהר מאוד מצאתי את עצמי מוצפת, מבולבלת ולא מעט מנוצלת.
עם הזמן הבנתי שמדובר תעשייה משומנת היטב שלעיתים לא רק מוכרת מוצרים שאינם הכרחיים להתפתחות של התינוק שלנו אלא חלקם אף עלולים להזיק לו.
אז החלטתי לעשות סדר. סדר להורים החדשים, הוותיקים, המבולבלים, לאלו שרוצים להבין אחת ולתמיד מה צריך ולא פחות חשוב- מה לא צריך.
דווקא היום בעולמינו השופע הסחות דעת ורעשים חשוב לשים את רגשות האשם בצד, להבין מה באמת טוב לתינוק שלנו ולהגן עליו עד כמה שנוכל מהפרעות ורעשים מיותרים. למשימה החשובה הזו גייסתי את מדריכת ההתפתחות ויטל זוארץ פליישר, מאבחנת ומדריכה מוסמכת לליווי התפתחותי לתינוקות בשיטת “צעד ראשון” ויחד בנינו לכם סל קניות אופטימלי, מצומצם ומדויק לתינוקות מגיל לידה עד חצי שנה.
המשך בבלוג "צריכה אחרת" בקישור המצורף

פורסם בבלוג "צריכה אחרת" –  בלוג צריכה אחרת : צעצועי התפתחות מומלצים

כאן בשבילך

שם מלא

דוא"ל:

טלפון:

רח' חוחית 2/2 , כפר סבא

vital@vital-baby.co.il

054-2443550